Menu Zamknij

Cennik

Cennik leżaków reklamowych

Jesteśmy producentem leżaków z nadrukiem, więc u nas zawsze otrzymujesz korzystną cenę hurtową. Zapraszamy do kalkulacji.

Aby zrobić szybka kalkulację, wyślij e-mail na info@reklamowelezaki.pl
Podaj interesującą Cię ilość oraz napisz, czy leżaki być klasyczne (bez podłokietników), czy z podłokietnikami i/lub innymi funkcjami.

Ile kosztują leżaki z nadrukiem?

Hurtowe ceny leżaków z nadrukiem zaczynają się już od 69 PLN netto/szt. Ponadto na cenę wpływ ma ilość, bo przy każdej ilości cena jest różna, a minimum produkcyjne do jedna sztuka. Oprócz powyższego, drugim elementem wpływającym na wycenę jest rodzaj leżaka i jego dodatki. Przykładowo leżak wyposażony w podłokietniki wiąże się z dopłatą 11,99, a funkcję wymiennej tkaniny 9,99.
Drewniane lezaki reklamowe cennik

Sprawdź cenę swojego leżaka

Aby dokonać precyzyjnej wyceny, wyślij e-mail z informacją ile leżaków z nadrukiem potrzebujesz, czy mają być wg jednego projektu, czy więcej. Określ też, czy mają to być leżaki klasyczne, podwójne, czy KIDS, a także wybierz opcjonalne dodatki (wymienna tkanina, podłokietniki, owiewka z tyłu). Niezależnie od rodzaju leżaka, GRATIS otrzymasz od nas specjalne zabezpieczenia, a także wzmacniany o 50% materiał 300g.

Z uwagi na sytuację międzynarodową; dynamicznie zmieniającej się cenie surowców, transportu oraz walut, prosimy o dokonywanie wycen indywidualnych.

Leżaki reklamowe produkujemy już od 1 sztuki!

produkcja lezakow z nadrukiem trwalosc lezakow drewnianych certyfikat bezpieczenstwa lezaki reklamowe lezaki reklamowe polska najdluzsza gwarancja na rynku na lezaki reklamowe mocna i odporna tkanina do lezakow reklamowych   Wysokiej jakości nadruk na lezakach wybierz kolor tkaniny lezakabezplatna matryca i przygotowania do produkcji lezaków Wydruk próbny lezaków Projekt leżaków reklamowych gratis

 

Sprawdź wszystkie leżaki

Leżak reklamowy Classic    lezaki drewniane z wymienna tkanina    leżaki reklamowe z podłokietnikami    Leżaki z nadrukiem i wymienną tkaniną    Leżak reklamowy z owiewką    lezaki reklamowe dla dzieci    lezaki podwojne dwuosobowe    stołek taboret z nadrukiem   lezaki bez nadrukow