Menu Zamknij

Leżaki z podłokietnikami

Leżak reklamowy z podłokietnikami

Dzięki podłokietnikom leżak zdecydowanie zyskuje na komforcie użytkowania i korzystanie z niego  staje się jeszcze przyjemniejszą czynnością. Różnica cenowa między leżakiem klasycznym, czyli bez podłokietników, a leżaczkiem z podłokietnikami, to tylko maksymalnie kilkanaście złotych. Za to różnica w wygodzie jest nieporównywalna.

leżak z logo z podlokietnikami

Leżaki z podłokietnikami zalecane są szczególnie wówczas gdy na leżaczku chcemy spędzać więcej czasu. Specjalne podparcie na łokcie to zdecydowanie najbardziej wygodna funkcja tego produktu.

Stelaże leżaków reklamowych z ergonomicznym podłokietnikiem.

reklamowy lezak z podlokietnikami

Oczywiście – tak jak w przypadku każdego innego leżaka – możemy go dowolnie zadrukować i spersonalizować. Nadruk pełnokolorowy zawsze jest w cenie.

Oprócz tego, że te z podłokietnikami są wygodniejsze, to są one również większe (dłuższy stelaż i materiał).
Poniżej zdjęcie porównawcze leżaków reklamowych bez podparć i z podparciami pod łokcie.

lezaki reklamowe z podłokietnikami

 

Reklamowy leżak z nadrukiem i z podłokietnikami

 

produkcja lezakow z nadrukiem trwalosc lezakow drewnianych certyfikat bezpieczenstwa lezaki reklamowe lezaki reklamowe polska najdluzsza gwarancja na rynku na lezaki reklamowe mocna i odporna tkanina do lezakow reklamowych   Wysokiej jakości nadruk na lezakach wybierz kolor tkaniny lezakabezplatna matryca i przygotowania do produkcji lezaków Wydruk próbny lezaków Projekt leżaków reklamowych gratis