Menu Zamknij

Dodatki do leżaków

Dodatki do leżaków reklamowych

W zależności od potrzeb każdy leżak z nadrukiem możesz doposażyć w rozmaite dodatki. Poprawią one komfort użytkowania (jak w przypadku podłokietników), czy zwiększą ekspozycję reklamową- leżaki z owiewką.

Leżaki z podłokietnikami

Podparcia pod łokcie to najczęściej wybierany dodatek do leżaków z nadrukiem w wersji standardowej. Dzięki temu nawet długotrwały wypoczynek na leżakach jest komfortowy. Dlatego też leżaki z podłokietnikami sprawdzają się wszędzie tam, gdzie najważniejszy jest relaks i wygoda.
leżaki reklamowe z podłokietnikami

Leżaki reklamowe z wymienną tkaniną

Drugim najczęściej wybieraną dodatkową opcją jest funkcja wymiennej tkaniny. Pozwala to na wygodne i proste zdjęcie poszycia leżaka reklamowego w dowolnym momencie. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu specjalnego zaczepu na listewkach zamiast metalowych zszywek wbijanych do stelaża.

lezaki drewniane z wymienna tkanina

Leżak z owiewką reklamową z tyłu

Jest jedna z najnowszych funkcji dodatkowych w leżakach reklamowych. Owiewka, to nic innego jak dodatkowa tkanina z tyłu, na której możesz umieścić dowolny nadruk. Stosowana jest zazwyczaj wtedy, gdy chcesz, aby leżak zyskał dodatkową powierzchnię reklamową, która jest widoczna również z tyłu. Dodatkowa tkanina z tylu ma szerokość stelaża leżaka (czyli 40cm) i standardową długość 20cm, choć opcjonalnie możemy zrobić większą.

Leżak reklamowy z owiewką

 

Ponadto, w każdej chwili możesz zamówić:

1. Samą taninę z dowolnym nadrukiem 25 pln netto/szt. Dotyczy leżaków z opcją wymiennej tkaniny. 
lezaki drewniane z wymienna tkanina

2. Poduszka „jasiek” z nadrukiem dopasowanym do nadruku leżaka. Wymiary 40cm x 40cm 19,99 pln netto/szt. Poduszkę można spersonalizować dowolnym nadrukiem.

3. Podnóżek do leżaka. Oczywiście z dowolnym nadrukiem i z tej samej serii co leżaki.

Taboret - podstawka pod nogi

4. Krzesełko – taborecik z nadrukiem. Wykonany  jest z tego samego wytrzymałego drewna bukowego co leżak, posiada też ten sam mocny i elegancki materiał. Dzięki wysokiej gramaturze tkaniny i stabilności, taborecik reklamowy może również pełnić funkcję mini-stolika.

5. Kocyk polarowy do leżaka. Sprawdza się zwłaszcza podczas chłodnych wieczorów, gdy leżaki eksponowane są na zewnątrz. Najczęściej stosowany w kinach plenerowych i lokalach gastronomicznych.

lezaki reklamowe dla dzieci i leżaki podwójne

To były opcjonalne dodatki do leżaków reklamowych. Zobacz też jakie mamy rodzaje leżaków z nadrukiem!

lezaki reklamowe dla dzieci    lezaki podwojne dwuosobowe   stołek taboret z nadrukiem

 

>> Kliknij aby zamówić lub wysłać zapytanie

 

produkcja lezakow z nadrukiem trwalosc lezakow drewnianych certyfikat bezpieczenstwa lezaki reklamowe lezaki reklamowe polska najdluzsza gwarancja na rynku na lezaki reklamowe mocna i odporna tkanina do lezakow reklamowych   Wysokiej jakości nadruk na lezakach wybierz kolor tkaniny lezakabezplatna matryca i przygotowania do produkcji lezaków Wydruk próbny lezaków Projekt leżaków reklamowych gratis