Menu Zamknij

Dodatki do leżaków

Dodatki do leżaków reklamowych

W zależności od potrzeb każdy leżak z nadrukiem możesz doposażyć w rozmaite dodatki. Poprawią one komfort użytkowania (jak w przypadku podłokietników), czy zwiększą ekspozycję reklamową- leżaki z owiewką.

Leżaki z podłokietnikami

Podparcia pod łokcie to najczęściej wybierany dodatek do leżaków z nadrukiem w wersji standardowej. Dzięki temu nawet długotrwały wypoczynek na leżakach jest komfortowy. Dlatego też leżaki z podłokietnikami sprawdzają się wszędzie tam, gdzie najważniejszy jest relaks i wygoda.
leżaki reklamowe z podłokietnikami

Leżaki reklamowe z wymienną tkaniną

Drugim najczęściej wybieraną dodatkową opcją jest funkcja wymiennej tkaniny. Pozwala to na wygodne i proste zdjęcie poszycia leżaka reklamowego w dowolnym momencie. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu specjalnego zaczepu na listewkach zamiast metalowych zszywek wbijanych do stelaża.

lezaki drewniane z wymienna tkanina

Leżak z owiewką reklamową z tyłu

Jest jedna z najnowszych funkcji dodatkowych w leżakach reklamowych. Owiewka, to nic innego jak dodatkowa tkanina z tyłu, na której możesz umieścić dowolny nadruk. Stosowana jest zazwyczaj wtedy, gdy chcesz, aby leżak zyskał dodatkową powierzchnię reklamową, która jest widoczna również z tyłu. Dodatkowa tkanina z tylu ma szerokość stelaża leżaka (czyli 40cm) i standardową długość 20cm, choć opcjonalnie możemy zrobić większą.

Leżak reklamowy z owiewką

 

Ponadto, w każdej chwili możesz zamówić:

1. Samą tkaninę leżakową z dowolnym nadrukiem

Dotyczy to w szczególności leżaków z opcją wymiennej tkaniny. Możemy tez wykonać dla Ciebie obszyty materiał z nadrukiem – nawet jeśli same leżaki zamawiałeś gdzie indziej.
Tkanina z nadrukiem do lezaka

2. Taborecik z nadrukiem.

Wykonany  jest z tego samego wytrzymałego drewna bukowego co leżak, posiada też ten sam mocny i elegancki materiał. Dzięki wysokiej gramaturze tkaniny i stabilności, taborecik reklamowy może również pełnić funkcję mini-stolika (materiał jest naprężony) lub wygodnego podnóżka.
Taboret - z logo

3. Krzesełko reżyserskie.

Jest to ciekawa alternatywa wobec leżaków i taboretów.

krzeselko_rezyserskie_z nadrukiem

4. Piękne ręczniki plażowe z nadrukiem

Bardzo przyjemny gadżet plażowy. Ręczniki grube, o żywych kolorach i dobrze sprawdzają się zarówno na plaży, jak i na basenie, czy w domu.

producent recznikow z logo firmy

5. Flagi reklamowe z nadrukiem

Windery z Twoim logo pasują wszędzie tam, gdzie prowadzona jest działalność w plenerze. Np. gastronomia, usługi na zewnątrz. Więcej szczegółów na naszej specjalnej stronie dedykowanej flagom reklamowym  z nadrukiem lub u naszego konsultanta.

flagi reklamowe windery

Wszystkie powyższe przedmioty zamówisz już od 1 sztuki.

lezaki reklamowe dla dzieci i leżaki podwójne

To były opcjonalne dodatki do leżaków reklamowych. Zobacz też jakie mamy rodzaje leżaków z nadrukiem!

lezaki reklamowe dla dzieci    lezaki podwojne dwuosobowe   stołek taboret z nadrukiem

 

>> Kliknij aby zamówić lub wysłać zapytanie

 

produkcja lezakow z nadrukiem trwalosc lezakow drewnianych certyfikat bezpieczenstwa lezaki reklamowe lezaki reklamowe polska najdluzsza gwarancja na rynku na lezaki reklamowe mocna i odporna tkanina do lezakow reklamowych   Wysokiej jakości nadruk na lezakach wybierz kolor tkaniny lezakabezplatna matryca i przygotowania do produkcji lezaków Wydruk próbny lezaków Projekt leżaków reklamowych gratis