Menu Zamknij

Leżaki z nadrukiem

Leżaki z nadrukiem

Wykonaliśmy już dziesiątki tysięcy leżaków dla największym marek, więc możesz być pewien do najwyższej jakości naszych produktów. Sprawdzają się bardzo dobrze w miejscach, gdzie walory estetyczne muszą iść w parze z wytrzymałością, bo codziennie są używane przez setki osób.

Leżaki z nadrukiem do użytku plenerowego

Przykładem może tu być jedna z największych galerii handlowych w Polsce – Galeria Młociny w Warszawie oraz inna czołowa galeria – Galeria Krakowska.

lezaki plenerowe z nadrukiem

Plażowe leżaki z nadrukiem

Zarówno w Polsce, jak i poza nią. Jako ciekawostkę możemy podać, że najdalszym miejscem w jakie trafiły nasze leżaki z nadrukiem to Zanzibar, czyli ok. 7 tys. km od Polski. Na tej rajskiej wyspie doskonale służą naszemu klientowi już od kilku lat:)

leżak z nadrukeim

Leżaki z nadrukiem – jaki kolor można wybrać?

Możesz skorzystać z naszej palety 1500 kolorów tła lub podesłać własny we wg wzornika CMYK lub Pantone. Ten drugi jest dostępny u nas na stronie. A może podoba Ci się kolor któregoś z leżaków jakie zobaczyłeś na naszej stronie? Wówczas możesz wskazać ten leżak, a Twój przygotujemy identycznie

Leżak z nadrukiem

 

produkcja lezakow z nadrukiem trwalosc lezakow drewnianych certyfikat bezpieczenstwa lezaki reklamowe lezaki reklamowe polska najdluzsza gwarancja na rynku na lezaki reklamowe mocna i odporna tkanina do lezakow reklamowych   Wysokiej jakości nadruk na lezakach wybierz kolor tkaniny lezakabezplatna matryca i przygotowania do produkcji lezaków Wydruk próbny lezaków Projekt leżaków reklamowych gratis