Menu Zamknij

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania (leżaki z nadrukiem)

Aby Państwu ułatwić wybór, zgromadziliśmy w jednym miejscu najczęściej pojawiające się pytania. Oto one:)

lezaki z nadrukiem - projekty i pytania

1. Jakie kolory mogę wybrać? 🎨

Absolutnie wszystkie i bez żadnych ograniczeń. Możesz korzystać z popularnej palety CMYK lub Pantone. Ta druga jest do obejrzenia tutaj. Masz więc do wyboru ponad 1500 kolorów. Możesz też oczywiście podać swój kolor w przybliżeniu.

2. Jak dużą grafikę mogę umieścić? 🖼️

Krótka piłka: możesz zadrukować całą tkaninę. U nas nie ma żadnych limitów. Oczywiście przy projektowaniu trzeba uwzględnić, że na dole i na górze tkanina będzie zawijana – mocowana do stelaża leżaka, więc tych kilka cm trzeba uwzględnić. Więcej informacji na temat projektu leżaków znajdziesz tutaj. 

3. Czy cena leżaka obejmuje nadruk?

Tak, w cenie zawsze uwzględniamy nadruk i to bez ograniczeń jeśli chodzi o liczbę kolorów. Na poszyciu leżaka możesz możesz umieścić zarówno jednokolorowe logo, jak i wielobarwną złożoną grafikę np. zdjęcie.

4. Jak pakowane są leżaki?

Do jednej paczki zmieścimy 6-7 leżaków (w zależności czy z podłokietnikami czy bez). W przypadku większej ilości, czyli 50 szt i więcej, towar wysyłamy na palecie ponadgabarytowej. W przypadku paczek najczęściej korzystamy z firmy przewozowej DPD, a do przesyłem paletowych zazwyczaj zatrudniamy firmę RABEN.

5. Czy leżaki posiadają specjalne zabezpieczenia?

Tak, każdy ma zamontowane trzy pary zaczepów (haczyków), które zapobiegają nagłemu niekontrolowanemu złożeniu leżaka.