Menu Zamknij

Reklamowe Leżaki dla dzieci

Leżaki dla dzieci – z Twoim nadrukiem 

To wersja mini klasycznego leżaka reklamowego. Leżaki dla dzieci wykonane z tego samego drewna bukowego, co leżak klasyczny dla dorosłych. Tkanina również posiada te same parametry jakościowe pozostałe leżaki, czyli nadruk jest niezniszczalny, kolory nasycone i nadrukowane elementy są w jakości HD (wysokiej rozdzielczości).

lezak reklamowy dla dzieci

Dla kogo leżak dziecięcy?

Idealne uzupełnienie reklamowych leżaków dla dorosłych, ale także dodatkowe wyposażenie firm świadczących usługi dla dzieci. Przykładowo mogą to być przedszkola, kąciki zabaw w restauracjach, czy w ogóle sale zabaw. Leżaki dla dzieci dobrze sprawdzą się również w poczekalniach, gdzie bywają nasze pociechy tj. park trampolin, basen, hotele, czy obiekty sportowo-rekreacyjne.

Co możesz umieścić na leżaku dla dzieci?

Nadruku na tkaninie leżaka dziecięcego jest całkowicie dowolny. Możesz więc umieścić tam logo swojej placówki/instytucji/firmy lub po prostu jakiś wesoły wzór. Do dyspozycji masz całą powierzchnię tkaniny, na której wykonamy nadruku o dowolnej ilości kolorów.

Bezpieczeństwo użytkowania leżaków KIDS

Wszystkie nasze leżaczki zapewniają w pełni bezpieczne użytkowanie. Gwarantuje to zestaw specjalnych zabezpieczeń, które chronią i zapobiegają przed nagłym, niekontrolowanym złożeniem.
Jest to zarazem funkcja trójstopniowej regulacji.

Projekt nadruku na leżakach dla dzieci

Jeśli chodzi o możliwości na tego rodzaju leżakach, oddajemy Ci do dyspozycje całą powierzchnię tkaniny. Możesz więc zaprojektować bardzo kreatywny leżak, tym bardziej, że liczba kolorów jakie możesz użyć też jest nieograniczona.

Jakie są wymiary leżaków dla dzieci?

Leżaki dziecięce posiadają mniejszą powierzchnię materiału, mniejszy wymiar drewnianego stelaża, lecz taką samą grubość, czyniąc leżak niezwykle trwałym i solidnym. Na zdjęciu grafice poniżej widać porównanie wielkości leżaka klasycznego dla dorosłych i leżaków dla dzieci. Jak widać, praktycznie cała tkanina jest do Twojej dyspozycji, czyli zabarwimy na dowolne tło, a linie przerywane pokazują widoczny obszar zadruku, czyli już po nałożeniu na stelaż.

Wymiary lezaków dla dzieci

 

 

Leżaczek dziecięcy posiada również specjalne zabezpieczenia przeciwko niekontrolowanemu złożeniu.

Zamówisz je już od 1 sztuki!

 

produkcja lezakow z nadrukiem trwalosc lezakow drewnianych certyfikat bezpieczenstwa lezaki reklamowe lezaki reklamowe polska najdluzsza gwarancja na rynku na lezaki reklamowe mocna i odporna tkanina do lezakow reklamowych   Wysokiej jakości nadruk na lezakach wybierz kolor tkaniny lezakabezplatna matryca i przygotowania do produkcji lezaków Wydruk próbny lezaków Projekt leżaków reklamowych gratis

Jeżeli szukasz innych produktów reklamowych dopasowanych dla dzieci, polecamy specjalne kubeczki z nadrukiem