Menu Zamknij

Kolory leżaków

Kolory leżaków reklamowych z nadrukiem

Jaki kolor tła mogę wybrać? Takie pytania dostajemy bardzo często. I szybka odpowiedź: każde, nie ma żadnych ograniczeń kolorystycznych w nadruku na leżakach reklamowych. Wszystkie leżaki barwimy indywidualnie, dokładnie wg Twojego życzenia.

Popularne kolory tła leżaków reklamowych

Mimo, że liczba kolorów jest praktycznie nieograniczona, jest kilka, które wybierane są szczególnie często. Ze względu na uniwersalność, częstym kolorem tła leżaków reklamowych jest czarny. Jego zaletą jest to, że pasuje prawie do wszystkiego, a do tego nie widać zabrudzeń. Inne popularne kolory to niebieski, granatowy, czerwony, grafitowy, szary.

Jakie kolory może mieć tło leżaka i nadruk?

Stosujemy technologię, która daje szerokie możliwości.
Tło leżaka może być zarówno jednolite (dowolny kolor), jak poniżej (np. niebieski).
lezak z tłem jednolitym

Tło wzorzyste leżaka reklamowego

Na leżaku reklamowym możemy także nadrukować dowolny wzór, jak na zdjęciu leżaka poniżej. Mogą to być jakieś wzorki, drobne elementy, powtarzalne nadruki, kwiatki, przejścia tonalne, dowolne tekstury. Co ważne, możesz zastosować dowolną ilość kolorów i to bez żadnych dopłat.

nadruki na lezakach

A może leżak drewniany ze zdjęciem?

To jeszcze nie wszystko, bo nasza technologia pozwala również na zadrukowanie zdjęcia i to w wysokiej rozdzielczości. To pozwala personalizować leżaki w praktycznie nieograniczony sposób. Leżaczki ze zdjęciem przydają się szczególnie wtedy gdy szukasz czegoś nieszablonowego, chcesz pokazać postać, budynek lub krajobraz, a także wtedy gdy chcesz wykonać podarować komuś leżak z jego podobizną.

lezaki reklamowe ze zdjęciem

Projekt zawsze wykonujemy gratis. 

Wzornik wszystkich dostępnych kolorów nadruków na leżakach reklamowych znajdziesz tutaj 

Sprawdź atuty naszych leżaków!

produkcja lezakow z nadrukiem trwalosc lezakow drewnianych certyfikat bezpieczenstwa lezaki reklamowe lezaki reklamowe polska najdluzsza gwarancja na rynku na lezaki reklamowe mocna i odporna tkanina do lezakow reklamowych   Wysokiej jakości nadruk na lezakach wybierz kolor tkaniny lezakabezplatna matryca i przygotowania do produkcji lezaków Wydruk próbny lezaków Projekt leżaków reklamowych gratis

 

 

Leżak reklamowy Classic    lezaki drewniane z wymienna tkanina    leżaki reklamowe z podłokietnikami    Leżaki z nadrukiem i wymienną tkaniną    Leżak reklamowy z owiewką    lezaki reklamowe dla dzieci    lezaki podwojne dwuosobowe    stołek taboret z nadrukiem   lezaki bez nadrukow