Menu Zamknij

Leżak podwójny DUO

Leżak reklamowy dwuosobowy

To ciekawa propozycja dla osób, które szukają czegoś nietypowego w wyglądzie i użyteczności.

Jest to największy leżak na rynku i mogą z niego korzystać dwie osoby na raz. Nadruk na leżaku jest w pełni odporny na warunki atmosferyczne, więc spokojnie możesz go użytkować w plenerze.

Dla Twojego komfortu możemy przed produkcją wykonać próbny wydruk i to całkowicie gratis!

Dzięki temu będziesz miał całkowitą pewność, że nadruk na Twoim leżaku dwuosobowym będzie dokładnie taki jak sobie wymarzyłeś

dwuosobowy lezak reklamowy z nadrukiem

lezak_personalizowany_dwuosobowy

Jedna tkanina czy dwie?

Ten rodzaj leżaka może być wyposażony zarówno w jedną dużą tkaninę, co daje dwa fantastyczne możliwości przy widoczności duuużego nadruku promocyjnego:) lub też też dwie oddzielne tkaniny.

Poniżej wersja dwu-osobowa i dwu-materiałowa

lezaki reklamowe dla dwóch osób

Oraz zdjęcie leżaka przeznaczonego dla dwóch osób, ale z jedną dużą płachtą z nadrukiem

lezak dwuosobowy duzy

Leżaczki dwuosobowe mogą mieć więc jedną dużą bądź dwie oddzielne tkaniny – wybór należy do Ciebie. Cena obu wersji jest dokładnie taka sama.

W przypadku wybrania wersji dwu-materiałowej obie tkaniny mogą mieć różne nadruki, różne kolory itp. Daje to ciekawe możliwości dla tych, którzy szukają czegoś kreatywnego.

Leżaki dwuosobowe z nadrukiem

Podwójne leżaki z nadrukiem produkujemy już od 1 sztuki.

 

produkcja lezakow z nadrukiem trwalosc lezakow drewnianych certyfikat bezpieczenstwa lezaki reklamowe lezaki reklamowe polska najdluzsza gwarancja na rynku na lezaki reklamowe mocna i odporna tkanina do lezakow reklamowych   Wysokiej jakości nadruk na lezakach wybierz kolor tkaniny lezakabezplatna matryca i przygotowania do produkcji lezaków Wydruk próbny lezaków Projekt leżaków reklamowych gratis